A- A A+

Zebrania i konsultacje

ZEBRANIA I KONSULTACJE INDYWIDUALNE DLA RODZICÓW

Zapraszamy rodziców we wtorek 16.05.2017 r.:

- na spotkania z wychowawcami, które rozpoczną się o godz. 16:00;

- na konsultacje indywidualne z nauczycielami w godz. 16:30-17:30.

MIEJSCA SPOTKAŃ Z WYCHOWAWCAMI

KLASAWYCHOWAWCASALA
1 a
Aneta Stefaniak
211
1 b Izabela Flisiewicz
208
1 c
Iwona Olszak-Biniek
203
1 d
Monika Szybalska
209
1 e
Karolina Gołdyn
19
2 a
Dariusz Olejniczak
7
2 b
Ewelina Róg
6
2 c
Amelia Grodecka
102
2 d
Anna Wieczorkowska
212
2 e
Dorota Doskocz
Zebranie 18.05.2017, 16:00
2 f
Jolanta Baran
Zebranie 18.05.2017, 16:00
3 a
Joanna Dydak
115
3 b
Agnieszka Klasowska
12
3 c
Janina Robak
202
3 d
Magdalena Dobosz
116
3 e
Rafał Kajak
8
3 f
Joanna Glapińska
207

 

 

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaSalaLp.Nazwisko i imię nauczycielaSala
1. Adamczyk Marzena pokój n-li wych-fiz. 25. Królikowski Robert 104
2.  Auguścik Beata 117 26. Olszak-Biniek Iwona 203
3.  Baran Jolanta wycieczka 27. Makówka Jacek 16
4.  Czarnik Marek pokój n-li wych-fiz. 28. Olejniczak Dariusz 220
5.  Dobosz Magdalena 9 29. Pierzchała Władysław pokój n-li wych-fiz.
6.  Doskocz Dorota wycieczka 30. Rachwalska Marzena 16
7.  Dydak Joanna 20 31. Robak Janina 202
8.  Flisiewicz Izabela 208 32. Róg Ewelina 6
9.  Gil Emilia 103 33. Rudnicki Sebastian pokój n-li wych-fiz.
10.  Glapińska Joanna 207 34. Skalik Przemysław Klub „Sezam”
11.  Gołdyn Karolina 10 35. Skowyra Dorota 7
12.  Grodecka Amelia 102 36. Stefaniak Aneta 211
13.  Janiszewski Marcin 11 37. Studzińska Monika 212
14.  Juszczak Maciej 112 38. Szadyko Paweł pokój n-li wych-fiz.
15.  Juszczak Sylwia wycieczka 39. Szybalska Monika 209
16.  Kajak Rafał 8 40. Twardziak-Jazienicka Agata 6
17.  Kąca Joanna 07 41. Wieczorkowska Anna 120
18.  Kocaj Edyta n-l nieobecny 42. Wacińska Małgorzata 012
19.  Klasowska Agnieszka 12 43. Wojciech-Pierzchała Dorota pokój n-li wych-fiz.
20.  Kędzierska-Grudzień Dorota 13 44. Wrzos Jolanta 114
21.  Kowalska Teresa pokój n-li wych-fiz. 45. Żmuda Marta Klub „Sezam”
22.  Korpak Karol n-l nieobecny 46. Kijanowska-Trela Ewa 201
23.  Korniłowicz Henryk 115 47. Rudnicka Marlena 101
24.  Kowalska Aleksandra 110 48. Niklasińska Małgorzata 107