A- A A+

Kurtyna w górę

30 maja 2017 r. nasi gimnazjaliści po raz kolejny zaprezentowali się na Przeglądzie Teatralnym „Kurtyna”. Grupa teatralna Metafora przedstawiła spektakl pt. "Blee", który uczniowie naszej szkoły mieli okazję oglądać 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej i świetnie wykreowanym postaciom, tak jak w zeszłym roku, nasi aktorzy zdobyli  "Grand Prix"! W ramach nagrody mają do dyspozycji kino, w którym wystawią swoją sztukę 13 czerwca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy o 10:00 do miejskiego kina.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, fragmentów spektaklu "Bleee...", które powstało na podstawie scenariusza Maliny Prześlugi. Nasze  koło teatralne  prezentuje opowieść o motylku wyrzuconym z Królestwa Motyli i skazanym na odsiadkę w autobusie na pętli przy ul. Kaczej. Historia o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy i wartościowy. Przedstawienie w ciekawy sposób- gra słów, muzyka, taniec - uczy tolerancji wobec inności, a także zwraca uwagę na to, że każdy ma jakiś talent.

foto 1