A- A A+

Języki Obce Nie Takie Obce

W tym roku szkolnym w  ramach projektu „Języki Obce Nie Takie Obce”  uczniowie klas II kontynuujący naukę języka obcego i chętni uczniowie klas I i III  mogli przygotować krótkie przedstawienia sceniczne lub nakręcić filmy o dowolnej tematyce. Biorąc pod uwagę kreatywność, pomysłowe ujęcie tematu, ciekawy montaż filmu, grę aktorską, scenografię, kostiumy i poprawność językową, jury postanowiło wyróżnić 5 spośród 15 nakręconych filmów.          

I m.        kl. 2 e  Harry Potter

              kl. 2 f  The Board

II m.       kl. 1a  Great Britain Stereotypes

III m.      kl. 2e  Household chores

               kl. 2b  Im Altersheim

                                                                                          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

                                                                                                        Nauczyciele języków obcych