A- A A+

WAKACJE W GMINIE POLKOWICE

WAKACJE  W  GMINIE  POLKOWICE

wakacje1

Wakacje to czas odpoczynku, wyjazdów, relaksu i przygody. Na pewno wielu młodych polkowiczan będzie je spędzać w miejscu zamieszkania. Tegoroczne wakacje w gminie Polkowice zapowiadają się niezwykle ciekawie. Nie trzeba wyjeżdżać na zagraniczne wycieczki, by wypocząć, poznać nowych kolegów i po prostu dobrze się bawić. Burmistrz Polkowic zaprasza dzieci i młodzież do udziału w programie  „Wakacje w gminie Polkowice”, który będzie trwać od 26 czerwca do 8 sierpnia 2017 r. Priorytetem gminnych wakacji jest wypoczynek i aktywność na świeżym powietrzu. Dlatego też tegoroczna oferta została poszerzona o dodatkową atrakcję, jaką jest pobyt dzieci i młodzieży z gminy Polkowice na basenach zewnętrznych. Uczestnicy programu korzystający z basenów zapłacą tylko symboliczną złotówkę. Wachlarz oferty programu jest bardzo bogaty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na aktywne dzieci czekają zajęcia sportowe, te kreatywne będą mogły wykazać się na warsztatach z szeroko pojętych sztuk pięknych oraz kulinarnych, umysły ścisłe będą mogły spróbować sił w różnorodnych quizach, konkursach. Będą też wycieczki oraz wyjścia do kina. Spędzanie czasu na wspólnych zajęciach da dzieciom szansę na integrację, atrakcyjny wypoczynek, relaks oraz nowe doświadczenia. Dlatego też warto zapoznać się ze szczegółową ofertą u organizatorów:

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2

Kiedy: 26.06-30.06.2017 r. (od poniedziałku do piątku)

Gdzie: Półkolonia w Szkole Podstawowej nr 2, ul. Dąbrowskiego 1A

Dla Kogo: Dla uczniów kl. „0”-VI

Zajęcia: Bezpłatne

Więcej informacji na stronie organizatora: www.sp2.polkowice.pl

oraz pod numerem telefonu (76) 845-14-14

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 3

Kiedy: 03.07-28.07.2017 r. (od poniedziałku do piątku)

Gdzie: Półkolonia w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Kardynała B. Kominka 1

Dla Kogo: Dla uczniów kl. „0”-VI

Zajęcia: Bezpłatne

Więcej informacji na stronie organizatora: www.sp3.polkowice.pl

oraz pod numerem telefonu (76)845-16-42

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1

Kiedy: 31.07- 11.08.2017 r. (od poniedziałku do piątku)

Gdzie: Półkolonia w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Kmicica 23

Dla Kogo: Dla uczniów kl. „0”-VI

Zajęcia: Bezpłatne

Więcej informacji na stronie organizatora: www.sp1.polkowice.pl

oraz pod numerem telefonu (76) 746 35 00

 

Organizator: Polkowickie Centrum Animacji

Kiedy: od 17.07.2017 r.- 18.08.2018 r. (od poniedziałku do piątku)

Gdzie: Polkowickie Centrum Animacji, Kino, Park Miejski, Ścieżka zdrowia.

Dla Kogo: Dla dzieci od 6 roku życia

Zajęcia: Bezpłatne

Więcej informacji na stronie organizatora: www.pca.pl

oraz pod numerem telefonu (76) 746-88-10

 

Organizator: Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie

Kiedy: Od 12.07-18.08.2017 (od wtorku do piątku)

Gdzie: Świetlice wiejskie, tereny zielone przy świetlicach.

Zajęcia: Bezpłatne

Więcej informacji na stronie organizatora: www.wok.sobin.pl

oraz pod numerem telefonu (76) 845-96-56