Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Zasięg Szkolny

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba
uczest.
LaureaciNauczyciel
– opiekun:
 Drogi Polaków do Niepodległości - konkurs drużynowy

7.11.2017 r.

E. Kocaj, R. Kajak

 

 KLASY 7:
I miejsce:
J. Domszy, J. Flakowski, K. Pajdowski – kl. 7 D;
II miejsce:
R. Tkaczyk, M. Gościniak, K. Werner – kl. 7 B;
III miejsce:
J. Kopko, T. Turczynowicz, M. Pałczak – kl. 7 E;

KLASY 3 G:
I miejsce:
J. Bęben, J. Bryl, D. Kłos – kl. 3 ag;
II miejsce:
A. Czachor, J. Minta, J. Wiechniańska – kl. 3 cg;
K. Adamczyk, K. Morarz, P. Zielińska – kl. 3 eg;

 R. Kajak

E. Kocaj

 XXIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczpospolitej”  6.11.2017 r.
Mazowiecki Kurator Oświaty
   

KLASY 7:
J. Flakowski – 7 D,
J. Domszy – 7 D,
K. Pajdowski – 7 D.

KLASY 8:
D. Kłos – kl. 3ag,
K. Adamczyk – 3eg,
K. Morarz – 3eg,
A. Czachor – 3cg.

 E. Kocaj
R. Kajak
 Zdolny Ślązak Gimnazjalista z Języka Angielskiego  07.11.2017 r.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
   Kłos D. – 3ag,
Opyrchał J. – 3ag,
Rydzanicz A. – 3ag,
Wrzos P. – 2ag
 D. Olejniczak
Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VII 9.11.2017 r. SP3
J. Dudycz, I. Łużna
  I miejsce:
Wesołek Maja, 7a
II miejsce:
Pietrzyk Karol, 6b
III miejsce:
Doskocz Hanna, 7
Halaś Dawid, 4d
Wyróżnienie:
Koziołek Zuzanna, 4d
Huzarska Maria, 4d
J. Glapińska
I. Łużna
I. Flisiewicz
B. Musiał
I Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen” 24.11.2017 r.
Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego
  I miejsce:
Gmur Maciej, 2c
II miejsce:
Dzumyk Marta, 3f
Koszełowicz Bartosz, 2c
III miejsce:
Jakubowicz Oliwia, 2c
IV miejsce:
Pastuszek Kornelia, 2c
M. Dobosz
„Młodzież zapobiega pożarom” – etap szkolny 5.01.2018 r.   I miejsce:
Jaworska Natalia, 3a
II miejsce:
Wieczorek Laura, 2d
III miejsce:
Dąbrowska Natalia, 3a
D. Doskocz
Rejonowa V Olimpiada Geograficzna - etap szkolny Szkoła Podstawowa nr 113 we Wrocławiu 35 os. Zakwalifikowani do II etapu – rejonowego:
Kłos Damian, 3a
Kermes Jakub, 3a
Romański Piotr, 3a
Bęben Jakub, 3a
Minta Julia, 3c
Stefaniak Oliwia, 2e

J. Wrzos
J. Robak

 “Wędrówki z mapą – geograficzne rekordy” – konkurs geograficzny  19.02.2018 r.
J. Wrzos
J. Robak
 10 os.  I miejsce:
Romański Piotr, 3a
II miejsce:
Kermes Jakub, 3a
III miejsce:
Minta Julia, 3c
Stefaniak Oliwia, 2e

 J. Wrzos
J. Robak

"Ustrój demokratyczny państwa" - etap szkolny

20.03.2018 r.

SP 3
D. Doskocz,
E. Kocaj

 

I miejsce:
Minta Julia, 3c
II miejsce:
Marta Ilkiewicz, 3f
III miejsce:
Budziński Eryk, 3a

D. Doskocz
E. Kocaj

Zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, regionalny, międzyszkolny

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba
uczest.
LaureaciNauczyciel
– opiekun:
 Regionalny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Chrońmy Przyrodę Ojczystą”  23.11.2017 r.
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Legnicy
   KATEGORIA – FOTOGRAFIA:
III miejsce:
D. Łyga – 3ag;
Wyróżnienia:
J. Bryl – 3ag;
D. Kłos – 3ag;
Z. Koncur – 3ag;
 R. Królikowski
 Gminny konkurs plastyczny „Tajemnicze drzewo”  19.10.2017 R.
SP 3 – I. Olszak-Biniek,
SP 2 – D. Jach
   KATEGORIA KLASY VII i GIMNAZJALNE:
II miejsce:
Nowakowski Piotr, 7d
III miejsce:
Stępień Inga, 7a
 I. Olszak-Biniek
 „Młodzież zapobiega pożarom” - etap gminny
 OSP Polkowice    

I miejsce:
Wieczorek Laura
II miejsce:
Dąbrowska Natalia

Wieczorek Laura będzie reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych.

 D. Doskocz
Rejonowa V Olimpiada Geograficzna - etap rejonowy Szkoła Podstawowa nr 113 we Wrocławiu   Zakwalifikowani do III etapu – wojewódzkiego:
Minta Julia, 3c
J. Robak
"Młodzież zapobiega pożarom" - etap powiatowy OSP w Polkowicach  

III miejsce:

Laura Wieczorek, 2d

D. Doskocz
Konkurs literacko-plastyczny "Księgowy 2.0"

17.01.2018 r.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Legnicy

 

III miejsce:

Wawrzyniak Oliwia, 3BG

M. Szybalska
XI Powiatowy Konkurs Literacki "Piszę, bo lubię"

19.02.2018 r.

POPPPiDM w Polkowicach

 

W KATEGORII PROZA

I miejsce:
Stępień Otylia, 7d

 

M. Szybalska

Zasięg wojewódzki, ogólnopolski, międzynarodowy

Nazwa konkursu:

Data, organizator:

Liczba
uczest.

Laureaci

Nauczyciel
– opiekun
XVI Miedzynarodowy Konkurs Plastyczny "Darujmy światu pokój"

Wrzesień 2017;
Oświęcimskie Centru Kultury

 1132  Nagrody: Julia Urban SP1, Kalina Wabik SP1, Maja Dula SP1, Karina Mościńska III DG

Kwalifikacje do wystawy: Olga Dobroskok SP Jedrzychów, Cyprian Rodzik SP3, Marcel Janik SP Jedrzychów, Kacper Piasecki II DG

Małgorzata Wacińska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży z okazji obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego

Wrzesień 2017;
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim

 

Nagroda specjalna: Karina Mościńska III DG
Kwalifikacje do wystawy: Paweł Kulig II CG, Agnieszka Prus II CG, Laura Wieczorek II DG

Małgorzata Wacińska
 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „CO MI W DUSZY GRA” w ramach Festiwalu „Młodych Bajanie 2017”

grudzień 2017

  I miejsce:
Grzywacz Paulina, 2e
 M. Wacińska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ W harmonii z przyrodą” – VII edycja. 5 grudnia 2017  

Wyróżnienie:
Jakubowicz Oliwia, 2c

M. Wacińska
XVII Dolnośląski Konkurs Biologiczny DODN we Wrocławiu 10.01.2018 r.  

LAUREAT
Julia Minta, 3c

 

I. Olszak-Biniek
XVI Dolnośląski Konkurs Geograficzny DODN we Wrocławiu 3.02.2018 r.   LAUREAT
Julia Minta, 3c
J. Robak

Osiągnięcia Międzyszkolnej Pracowni Ceramicznej

W tabeli umieszczono osiągnięcia uczestników Międzyszkolnej Pracowni Ceramicznej

 

Nazwa konkursu:Data, organizator:Liczba
uczest.
LaureaciNauczyciel
– opiekun:

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Wzdłuż Wisły” 2017 „Spacer i odpoczynek u brzegu Wisły”

 listopad 2017
Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
   Wyróżnienie:
Wabik Kalina, SP1
 M. Wacińska
 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „CO MI W DUSZY GRA” w ramach Festiwalu „Młodych Bajanie 2017”  grudzień 2017    I miejsce:
Grzywacz Paulina, 2e
III miejsce:
Bocian Ewa, absolwentka
 M. Wacińska
 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ W harmonii z przyrodą” – VII edycja.  5 grudnia 2017    Wyróżnienie:
Jakubowicz Oliwia, 2c
 M. Wacińska

 

Osiągnięcia Chóru Cantabile
pod dyrekcja pani Jaonny Kący

Nazwa konkursu, wydarzeniaData, organizatorOsiągnięcia, uwagi
     
     
     

 

Skład chóru Cantabile:

  1. Aleksandra Zalas
  2. Anna Maciejewska
  3. Anna Pieńkowska
  4. Bartek Radziej
  5. Bartosz Pytlak
  6. Daria Adamczewska
  7. Dawid Kuziemka
  8. Dominika Zblewska
  9. Emanuel Wilczyk
  10. Emilia Chmielowska
  11. Emilia Dziedziulo
  12. Jagoda Maczugowska
  13. Jakub Opyrchał
  14. Jasmina Potera
  15. Joanna Pólkowska
  16. Julia Krzywicka
  17. Julia Mikołajun
  18. Julia Ostrowska
  19. Kaja Zarzycka
  20. Kinga Ryglicka
  21. Kinga Spigiel
  22. Klaudia Morarz
  23. Konrad Koszulański
  24. Magdalena Gwarda
  25. Magdalena Lasak
  26. Maja Kuczyńska
  27. Maja Rosołowska
  28. Marcel Wojtkiewicz
  29. Marta Dzumyk
  30. Marta Ilkiewicz
  31. Martyna Kościelna
  32. Miłosz Pępkowski
  33. Natalia Sinicka
  34. Ola Dziedziulo
  35. Oliwia Bosacka
  36. Oliwia Wawrzyniak
  37. Patrycja Romańczuk
  38. Patrycja Wrzos
  39. Paulina Kuczyńska
  40. Paweł Załęcki
  41. Pola Sydorów 
  42. Seweryn Gołdyn
  43. Weronika Pawłowska
  44. Wiktoria Lizak
  45. Wiktoria Rożek
  46. Zuzanna Koncur
  47. Zuzanna Walczak

Skład zespołu wokalno - instrumentalnego: